لایسنس دایرکت ادمین

کنترل پنل Directadmin در سال های اخیر با توجه به تحریم Cpanel محبوبیت زیادی در بین کاربران ایرانی پیدا کرده است. با توجه به کارایی و پایداری بالا، ظاهر زیبا و قیمت مناسب اکثر کاربران این کنترل پنل را انتخاب می نمایند. سرورستاپ نیز با تجربه بیش از 4 سال در استفاده و ارائه این کنترل پنل، هم اکنون امکان خرید آن را برای شما فراهم نموده است.

از 20,000 تومان سفارش

لایسنس سی پنل

Cpanel بی شک محبوب ترین کنترل پنل دنیای هاستینگ است. اما با توجه به تحریم شدن آن در داخل کشور و قیمت بالا امکان اتفاده آن برای کاربران ایرانی دشوار شده است. در صورتی که سرور شما خارج از ایران می باشد می توانید این کنترل پنل را تهیه و از استفاده آن لذت ببرید. سرورستاپ امکان خرید آن را برای شما فراهم نموده است.

60,000 تومان ارسال تیکت

لایسنس CXS

اسکنر (CXS)یک ابزار جدید امنیتی برای اسکن فعال از فایل های که در سرور آپلود شده است، می باشد. بررسی انواع فایل های php، perl، CGI و هر نوع اسکریپت وب دیگر که با بهره گیری از فرم HTML میباشد. این اسکنر فایل های را بررسی و حذف مینماید، فایل های مشکوک قرنطینه می شود و بدین ترتیب از راه اندازی حملات مخرب تر جلوگیری و ارسال اسپم جلوگیری میشود. هم اکنون قابل استفاده در Directadmin و Cpanel می باشد.

15000 تومان سفارش

سایر لایسنس ها

در صورتی که لایسنس مورد نظر شما در این لیست وجود ندارد می توانید با کلیک بر روی لینک مشاهده سایر لایسنس ها لیست سایر لایسنس هایی که توسط سرورستاپ ارائه می شوند را مشاهده کنید و لایسنس مورد نظر خود را سفارش دهید.

تماس بگیرید مشاهده