سرور مجازی ایران، سرور مجازی خارج، vps - سرورستاپ

سرور مجازی

سرور مجازی محصولی نرم افزاری برای تقسیم کردن منابع یک سرور فیزیکی به چند قسمت مجزا و تفکیک شده با دسترسی های کاملا مجزا و بی ارتباط جهت استفاده بهینه تر از منابع و بهبود تفکیک منابع بین سرورها با توجه به کاربرد می باشد. استفاده از سرور مجازی برای سایت هایی که دارای اهمیت بالا می باشند بسیار مناسب است زیرا سرور کاملا در اختیار آن سایت ها قرار دارد و مشکلاتی مانند هاست اشتراکی که سایر سایت ها، ممکن است باعث اختلال در عملکرد، کارایی و امنیت تمام سرور و اکانت ها شوند، را ندارند از جمله مزیت های این نوع سرور پایداری مناسب و دسترسی بسیار بالا به سرور می باشد. نه تنها شما مدیریت سرور مجازی خود را بر عهده دارید بلکه برای reboot کردن و دسترسی به VNC یا کنسول سرور مجازی نیز در سریع ترین ز مان ممکن قابل انجام است، به همین دلیل عیب یابی و رفع مشکل این نوع سرویس بسیار آسان تر و در دسترس تر می باشد چرا که نیاز به درخواست به دیتاسنتر و اتصالات و عملیات فیزیکی ندارد.

.:: خدمات سرورهای مجازی ارائه شده در سرور ستاپ به شرح زیر می باشد:

  • نصب انواع سیستم عامل های مبتنی بر لینوکس ( Centos, Ubuntu, Debian )
  • نصب انواع سیستم عامل های ویندوزی نسخه سرور
  • نصب و کانفیگ کنترل پنل های دایرکت ادمین،سی پنل،وب سایت پنل و پلسک
  • نصب و کانفیگ سرویس های سرورهای مجازی لینوکس مانند:FTP, Named, MYSQL, Exim, Httpd
  • نصب و کانفیگ سرویس های سرورهای مجازی ویندوز مانند:IIS, SQL, ASP, Mail Enable
  • انجام تنظیمات امنیتی روی سرورهای ویندوز یا سرورهای لینوکس
سرور مجازی ایران و سرور مجازی SSD خارج از کشور

سرور مجازی ایران

سرورهای مجازی ایران ارائه شده توسط سرورستاپ در دیتاسترهای پارس آنلاین و رسپینا قرار دارند سرورهای مجازی ایران مناسب کاربرانی است که اکثر بازدیدکنندگان آنها از داخل ایران می باشند و سرعت بازشدن وب سایت میزبانی شده بر روی آن سرورهای مجازی از اهمیت بالایی برخوردار باشد..

خرید سرور مجازی ایران

سرور مجازی خارج

سرورهای مجازی خارج کشور ارائه شده توصط سرورستاپ در دیتاسنترهای OVH و HETZNER میزبانی می شوند و همچنین این سرورهای مجازی برپایه KVM‌ مجازی سازی شده اند.

خرید سرور مجازی آلمان